Usługi transportowe

 

 

 

Dysponujemy nowoczesnym taborem

 

Prezentujemy Państwu naszą firmę, wraz z pakietem usług, jakie świadczymy w zakresie transportu i przewozu osób. Tym samym jednocześnie zapraszamy Państwa do współpracy z nami. Jesteśmy firmą, działającą na rynku od wielu lat. Świadczymy usługi transportowe zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Posiadamy w tym zakresie wieloletni dorobek, doświadczenie, a także wiedzę na temat potrzeb naszych klientów. Pracę zawodową wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, a grono zadowolonych klientów, którzy doceniają współpracę z nami, jest dla nas ogromną satysfakcją. Jesteśmy bardzo elastyczni we współpracy i zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do konkretnych potrzeb i możliwości klienta. Wciąż rosnące wymagania rynku sprawiają, że stale dbamy i podnosimy standardy dotyczące sprzętu, jaki angażujemy do przewozu osób, co zdecydowanie wpływa na jakość i komfort podróżowania, oferując jednocześnie atrakcyjne ceny naszych usług.

 

 

 

Proponujemy Państwu:

 

  • Przewozy pracownicze – Zorganizowany logistycznie transport pracowników, dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb (z miejsca zamieszkania do docelowego miejsca przeznaczenia),
  • Usługi transportowe – Możliwość wynajęcia naszych pojazdów dla zorganizowanych grup podróżujących z nami (imprezy okolicznościowe, delegacje, wycieczki i inne).

 

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów:

 

  • Autobus – do przewozu 56 osób
  • Autokary – do przewozu 50 i 53 osób
  • Autokar – do przewozu 33 osób
  • Busy – do przewozu 23 osób
  • Busy – do przewozu 15 i 17 osób
  • Busy – do przewozu 9 osób
  • Samochody osobowe - do przewozu 4 - 5 osób

 

Pojazdy wyposażone są w klimatyzację i ogrzewanie.

 


 

 

O naszej firmie

 

Jesteśmy firmą, działającą na rynku od wielu lat. Świadczymy usługi transportowe zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Posiadamy w tym zakresie wieloletni dorobek, doświadczenie, a także wiedzę na temat potrzeb naszych klientów. Pracę zawodową wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, a grono zadowolonych klientów, którzy doceniają współpracę z nami, jest dla nas ogromną satysfakcją. Jesteśmy bardzo elastyczni we współpracy i zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do konkretnych potrzeb i możliwości klienta. Wciąż rosnące wymagania rynku sprawiają, że stale dbamy i podnosimy standardy dotyczące sprzętu, jaki angażujemy do przewozu osób, co zdecydowanie wpływa na jakość i komfort podróżowania, oferując jednocześnie atrakcyjne ceny naszych usług.

 

Przedsiębiorstwo Transportowe

TravelWorld, 58-300 Wałbrzych 

ul. Wysockiego 13a

 

tel. +48 (74) 665 66 60 kom. 508 072 899

e-mail: biuro@schoolworld.pl